decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

CAMP JĘZYKOWY 2017

DARŁÓWKO 2017 – PDF

Tylko u nas nauka języka przez zabawę. Koniec z nudnymi zajęciami lekcyjnymi. Na naszym obozie dzieci będą miały bezpośredni kontakt z językiem podczas zabawy i codziennych zajęć. Jednocześnie dowiedzą się o zwyczajach, obyczajach i codziennym życiu od mieszkańców innych krajów (Anglia, Francja, Hiszpania, Włochy, Niemcy) – gry i zabawy z zagranicznymi gośćmi. NIe musisz wysyłać dziecka na drogi pobyt za granicą. Lektorzy przyjadę do nas i będą prowadzić codzienne zajęcia.

Pobyt w ośrodku Urszula w Darłówku nadmorskiej dzielnicy Darłowa z piękną i czystą plażą, latarnią morską, portem rybackim oraz unikatowym rozsuwanym mostem.  Atrakcją miejscowości jest jeden z największych parków wodnych z wodą morską oraz molo.

Zakwaterowanie w domkach murowanych w pokojach piętrowych typu studio (2 pokoje dla 4-7 osób z łazienką, aneksem kuchennym i TV). Ośrodek znajduje się w doskonałej lokalizacji – zaledwie 50 metrów na plażę i 150 m od centrum Darłówka

Słowiński Park Narodowy

Słowiński Park Narodowy

TERMIN: 2 ‒ 13.08.2017     

Cena: 1650 zł   

PROGRAM

DZIEŃ 1.  Wyjazd z Puław. Przejazd do ośrodka. Obiadokolacja i spacer nad morze.

DZIEŃ 2-11 Realizacja programu: plażowanie, kąpiele morskie, gry i zabawy oraz wycieczki.

DZIEŃ 12 Śniadanie, prowiant na drogę i powrót do Łodzi. Przyjazd na miejsce zbiórki – ok. godz. 19:00..

W programie:

Wycieczka autokarowa do Łeby i Słowińskiego Parku Narodowego Słowiński Park Narodowy – wycieczka przez nadmorską  “pustynię” – ruchome wydmy. Po drodze przejażdżka kolejką turystyczną lub statkiem, wyrzutnie tajnych pocisków Hitlera (V2). Powrót do Łeby brzegiem morza. Wizyta w Łebie – Labirynt 3D to świetna zabawa dla każdego. Główną atrakcją jest Labirynt 3D. Na powierzchni 5000 m2 znajduje się największy w Polsce naturalny, trwały labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia.

Wycieczka autokarowa do Wioski Hobbitów w której na każdego czeka szereg niespodzianek. Najważniejszą częścią zabawy jest gra terenowa podczas której będą się działy nieprawdopodobne rzeczy. Wyprawa w Leśną Puszczę – rowerowa gra terenowa w grupach. Ciepły posiłek. Przejazd do Kołobrzegu – spacer promenadą, latarnia morska, pomnik zaślubin z morzem.

Na co dzień nie zabraknie dobrej zabawy, m. in.: dyskoteki, karaoke wieczorową porą, Chrzest Morski, konkurs „rzeźba z piasku”, ognisko z pieczeniem kiełbasy i inne zabawy i konkursy.

Wycieczka fakultatywna

Tropical Islands pobyt w największym krytym kompleksie basenowym w Europie. Powierzchnia wielkości 8 boisk piłkarskich przykryta kopułą wysokości 3 bloków 10-piętrowych. Wewnątrz tropikalny klimat, temperatura wody 28-31ºC oraz szereg dodatkowych atrakcji, takich jak: ogród, laguna, bagno, las tropikalny, jaskinie porośnięte bujną roślinnością, plaża z setką palm kokosowych i fikusami. Podczas kąpieli radości dostarczają sztuczne wiry, nagle pojawiające się fontanny czy miejsca do wspinania. Cena za wycieczkę zawiera również opłatę za całodzienne korzystanie ze zjeżdżalni wieżowej.  Więcej na www.tropical-islands.de/pl. Wycieczka całodzienna – ok. 14 godzin, prowiant na cały dzień. Cena 190 zł + 20 €.

UWAGA:  na wyjazd fakultatywny do Niemiec konieczny paszport lub dowód osobisty. 

ŚWIADCZENIA: 

♥ transport autokarem;
♥ zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym;
♥ pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie, prowiant na wycieczki całodniowe);
♥ opieka kadry pedagogicznej, gry, zabawy, dyskoteki, konkursy;
♥ opieka medyczna (pielęgniarka w ośrodku, lekarz na wezwanie);
♥ ubezpieczenie NNW i KL na wycieczkę do Niemiec;
♥ bezpłatne wstępy wg programu.

Tags: angielski, biuro podróży, biuro turystyczne, darłówko, Foto Tour, francuski, hiszpański, kolonie, kolonie językowe, lato 2017, niemiecki, obóz językowy, obóz młodzieżowy, Wakacje 2017, wakacje nad morzem, wypoczynek dla dzieci i młodzieży, włoski, Łódź

loading
×